Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 29 Ürün

Baharat

 

Dünyanın farklı coğrafyalarında birbirinden farklı yemeklere farklı lezzetler veren baharat çeşitleri, her biri farklı ülkelerden ve farklı coğrafyalardan toplanmaktadır. Baharat çeşitleri özelikle Pakistan, Hindistan, Çin mutfak kültüründe oldukça fazla ve birbirine karıştırılmış soslar halinde kullanılmaktadır.

Türkiyede baharat tüketimi ise güneydoğu Anadolu coğrafyasında oldukça fazla tüketilmektedir.

 

Doğal Baharatlar

 

Baharatlar doğal yöntemler ile toplanıp, Dünya ticaretinde gemiler ile taşınmaktadır. Doğal baharat çeşitleri hem yemeklere hem de tatlılara konmaktadır. Baharat insanın öz bilincini şekillendiren farklı bir mistik ruha sahiptir. Bazı baharatların yakılması ile ruhsal arınma ve terapi yöntemleri yapılmaktadır.

 

Organik Baharatlar

 

Kilisten Gelsin Baharatları doğal ve organik baharatlardır. Herhangi bir karışım veya katkı maddesi yoktur. Doğanın özü ve insan sağlığı için şifa kaynağı olan organik baharat çeşitlerini güvenle satın alabilirsiniz. İşyerimiz her ay Gıda Tarım İl Müdürlüğü Ekipleri tarafından denetlenmektedir.

 

Baharat Satın Al

Doğal ve organik baharat çeşitlerimizden satın almak için baharat online satış sitesi olan www.kilistengelsin.com adresinden satın alabilirsiniz.

https://www.kilistengelsin.com/files/cap/images/image.png
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.