Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 66 Ürün

Yöresel Ürünler

Yöresel ürünler aslında bizlere katkısız ürünler, doğal ürünler, eski yöntemler ile yapılmış lezzetli yiyecek ürünlerini çağrıştırır. Gelişen dünya hızlı tüketim ve üretimi tercih etmiştir. Ama bizler her zaman eskiye ve doğal olan yaşam tarzına özlem duymuşuzdur.

 

Yöresel Kuruyemiş Çeşitleri


Antep Fıstığı kuruyemişlerden en fazla satışını yaptığımız ürünümüzdür. Eylül – ekim aylarında hasat edilen taze Antep fıstığı  kurutulur ve kabuk soyma işleminden sonra özenle kavurulur ve satışa hazır hale gelmektedir.

 

Ev Yapımı Salça Çeşitleri


Kilisten gelsin firması olarak ev yapımı güneş salçası üretici firmasıyız. Ev yapımı doğal salça çeşitlerimiz ile güvenli online satış yapıyoruz. SSL güvenlik sertifikası bulunan web sitemiz üzerinden ev yapımı salça satın alabilirsiniz.

 

Yöresel Kahvaltılık Çeşitlerimiz


Gaziantep, Hatay ve Kilis yöresinde kahvaltıda vazgeçilmez çeşitlerimizden olan;


Tahin

Kahvaltılık Zahter

Ev yapımı üzüm pekmezi

Helva


Salamura kekik zahter


Çeşitlerinden online olarak satın alabilirsiniz.

 

Yöresel Organik ÜrünlerGüneşte kurutulan dolmalık çeşitlerimizin içerisinde herhangi bir koruyucu katkı maddesi yoktur. İçi oyularak iplere dizilir ve dağlarda güneşin altında kurutulmak suretiyle 20 gün içinde satışa hazır hale gelir.

 

Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan


Kurutulmuş Dolmalık Acı Biber


Kurutulmuş Dolmalık Tatlı Biber


Kurutulmuş Dolmalık Acur


Kurutulmuş Dolmalık Kabak

 

Yöresel gıda çeşitlerimizi online olarak web sitemizden satın alabilirsiniz. Kilis yöresel ürünleri olarak 40 yıldan bu yana daima müşteri odaklı yaklaşım sergiliyoruz. Müşteri memnuniyeti daima bizim en önemli kriterlerimizin en başında gelmektedir.

 

Ev Yapımı Nar Ekşisi


İçerisinde koruyucu katkı maddesi olmayan hakiki nar ekşisi makul fiyatı ile sizlerin kapısına 3 gün içerisinde gelmektedir. Tuz, şeker, koruyucu kimyasallar içermeyen ev yapımı hakiki nar ekşisi;nar tanelerinin suyu çıkarılarak ve kaynama yöntemi ile elde edilir. Salatalarınıza, yemeklerinize eşsiz bir lezzet vermektedir. Asırlarca aynı yöntem ile elde edilen hakiki nar ekşimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Doğal Cevizli Sucuk

Cevizlerin ipe dizilmesi ile üzüm hapsasına batırılıp kurutulması ile elde ettiğimiz doğal cevizli sucuğumuz doğaldır ve içinde az miktarda şeker kullanılmaktadır. Şeker kullanılması ise yumuşak kalmasını sağlar. Güvenle tüketebilirsiniz.

 

Doğal Sabunlar


Doğal sabunlarımız özel tariflerimiz ile elde edilmektedir. Hem cilt bakımı hem de saç bakımı için kullanılan doğal sabunlarımız eski sabun imalathanemizde üretilmektedir.

 

Saç bakımı için kullanılacak Doğal sabunlar


Zeytinyağlı Sabun


Bıttım Sabunu


Defne Sabunu


Pirinalı Sabun


Kükürt Sabunu

 

Sivilce problemi için kullanılacak doğal sabunlar

 

Ardıç Katran Sabunu


Ballı Sabun


Keçi Sütlü Sabun


Lavanta Özlü Sabun

 

Doğal Sabun çeşitlerimizden satın almak için kilistengelsin.com adresimizi tercih edebilirsiniz. 40 yıllık ticari hayatımızı 5 yıldan beridir online olarak da sürdürmekteyiz.

 

Soğuk Sıkım Doğal ZeytinyağıKilis yöresi zeytinlerinden elde edilen soğuk sıkım zeytinyağımız saf ve katkısızdır. Temiz fabrikalarda zeytinin yağı çıkartılır ve büyük varillere doldurup güneş görmeyen depolarda stoklanır. 2 ay sonra tortusu aşağıya çöktükten sonra üstten dolum ile saf, altın gibi temiz zeytinyağları kargo ile kapınıza kadar gönderilmektedir.

 

5 LT Soğuk Sıkım Zeytinyağı


10 LT Soğuk Sıkım Zeytinyağı


17 LT Soğuk Sıkım Zeytinyağı

 

Soğuk sıkım zeytinyağlarımızı online olarak satın alabilirsiniz.

 

Kilisten Gelsin Yöresel Ürünler

Her zaman en taze ve yeni mahsul ürünleri bulabileceğiniz sitemiz ticaret bakanlığının etbis sistemine kayıtlıdır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.