Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 9 Ürün

Kurutulmuş Dolmalık

Gaziantep, Kilis ve Hatay başta olmak üzere güneydoğu Anadolu vilayetlerinde üretilen kuru dolmalıklar yaz mevsiminin sonuna doğru sıcağın en şiddetli zamanlarına 7-14 gün aralığında kurutuluyorlar. Kuru Dolmalık satın almak isteyenler baharat, kuruyemiş ve aktarlara sıklıkla uğruyorlar. Yaz aylarında üretip depolarda kolilerin içinde nemsiz ve rutubetsiz yerde bekletilen Kuru dolmalıklarımız kış aylarında müşterilerimize gönderiliyor.

 

Kurutulmuş Patlıcan

Kendine has lezzeti ile kuru patlıcan dolması en çok satılan çeşitimizdir. Mor rengi ve içerdiği kendine has lezzeti ile vazgeçilmezlerin başında gelmektedir. Kuru patlıcan dolması satışımız yılın her mevsimi devam etmektedir. Kırıksız ve güvelenmemiş ürün garantisi ile kilisten gelsin olarak kuru patlıcan dolması satışımız devam etmektedir.

 

 

Kurutulmuş Biber Dolması

Acı ve tatlı 2 çeşit kurutulmuş dolmalık biber satılmaktadır. Kurutulmuş tatlı dolmalık biber çeşitimiz kapya ismi verilen şeker biberidir. İnce ve sivri yapısı ile pişirildiğinde kıpkırmızı rengine kavuşmaktadır. Kuru biber dolmasıda diğer çeşitlerimiz gibi temmuz, ağustos aylarında üretilmektedir. Sipariş verildiğinde stoklarımızdan anında gönderim yapılmaktadır.

 

Kurutulmuş Kabak Dolması

Kabak diğer kuru dolmalıkların aksine işçiliği fazla olan bir sebzedir. Tek tek bıçak ile kabuğu soyuluyor, tuza belenip tahta çubukların üzerine kurumaya bırakılıyor. Bu sayede tuz bozulmasını engellemiş oluyor. Zaten kuru kabak dolmasının bir diğer ismide sıyırma kabak dolmasıdır.

 


 

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.