Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 8 Ürün

En Lezzetli ve Taze Kuruyemişleri Satın Alın


Kuruyemiş, atıştırmalık olarak tüketilen, fındık badem, ceviz, fıstık ve kaju gibi çeşitli kabuklu yemişlerdir. Birçok insanın favori atıştırmalıklarından biri olan kuruyemişler, aynı zamanda sağlıklı beslenme için de önemlidir.Eğer siz de kuruyemiş yedilerdenseniz, taze ve lezzetli kuruyemişleri nereden satın alabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bu yazımızda, en kaliteli kuruyemişleri nereden bulacağınız hakkında bilgi eğitimi.

Doğru Yerleri Seçin

Lezzetli ve taze kuruyemişlerin ilk ürünlerini, doğru yerden satın almaktır. Doğru yerleri bulma, tazeliğini ve güvencesini garanti edebilirsiniz. Eğer kuruyemişlerinizi marketlerden veya büyük alışveriş merkezlerin merkezinden taşıyorsanız, raf ömrü nedeniyle tazeliğini kaybetmesi muhtemeldir. Bu nedenle, kuruyemişlerinizi güvenilir ve taze ürünlerin satıldığı yerlerde kullanmayı deneyin.

Antep Fıstığı Fındık Leblebi Kabak Çekirdeği Ceviz Kaju Badem Yer Fıstığı


Kuruyemiş Çeşitleri

Antep Fıstığı

Fındık

Leblebi

Kabak Çekirdeği

Ceviz

Kaju

Badem

Yer Fıstığı

Gibi oldukça fazla besleyici ve keyif veren kuruyemiş çeşitlerimizin siparişini verebilirsiniz. Uygun fiyat ve taze ürünlerimiz hem size hem sevdiklerinize şifa olsun !

Kuruyemiş Kuru Meyve

 

Antep Fıstığı & Şam Fıstığı

 

Antep fıstığımız yeni mahsüldür. Her hafta taze kavurulan Antep fıstığımıza bir diğer ismi işe şam fıstığıda denilmektedir. Kavurma ustalarımız tarafından uygun tuz oranı ile kavrulup, hava geçirmeyen kağıt torbalar ile taşınmaktadır. Antep yöresel ürünlerinin başında gelen 1.sınıf antep fıstığı almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Besni Üzüm

Kuru üzüm tek başına tüketilebilen oldukça lezzetli bir yemiş olmasının yanı sıra yemeklere katılarak da tüketilebilir. Kuru üzüm şeklinde tüketilen bu ürünün cilde ve vücuda çok sayıda faydası vardır. Besni Üzümü Almak İçin Tıklayınız

 

Kilis Karası Üzüm

 

Kilis karası  denilen kuru üzüm, kilis üzüm bağlarında yetişen kan yapıcı üzümdür. İri taneler ve çekirdekli üzüm, çocuklarda hem beyin gelişiminde hem de fiziksel gelişimlerde oldukça faydalıdır. Kilis Karası Üzüm Satın Almak İçin Tıklayınız.

 

Kurutulmus İncir

 

Kuru incir, potasyum kaynağıdır. Potasyum ise tansiyon ve kan basıncını dengeleyen bir maddedir. Potasyum bakımından zengin olan incir ise bu rahatsızlıkların önüne geçebilir. Yaşı ileride olan kişilere kuru incir tüketmeleri sık sık önerilir. Tansiyon riskini azaltmak isteyen bir kimse kesinlikle kuru incir tüketmelidir. Kurutulmuş İncir Satın Almak İçin Tıklayınız.

 

 

Antep Fıstık Ezmesi

Antep fıstığı girdiği tatlıların lezzetini değiştiren yeşil renkli mucize kuruyemiştir. Fıstık antepte zenginliğin tatlıya yansımış halidir. Fıstıklı baklava tüm dünyada kabul görmüş tescilli tatlımızdır. Antep fıstığı ezmesi ile kahvaltılarınızda farklı bir lezzet tüketebilirsiniz.

 

Sürülebilir antep fıstık ezmesi

Şerbet ile toz fıstığın karışımı ile elde edilen sürülebilir fıstık ezmesini ilk çıkaran firma fıstıkella’dır. Evde bile kendi fıstık ezmenizi yapabilirsiniz . Antep Fıstığı Ezmesi Satın Almak İçin Tıklayınız

 

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.