Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 8 Ürün

Kuruyemiş Kuru Meyve

 

Antep Fıstığı & Şam Fıstığı

 

Antep fıstığımız yeni mahsüldür. Her hafta taze kavurulan Antep fıstığımıza bir diğer ismi işe şam fıstığıda denilmektedir. Kavurma ustalarımız tarafından uygun tuz oranı ile kavrulup, hava geçirmeyen kağıt torbalar ile taşınmaktadır. Antep yöresel ürünlerinin başında gelen 1.sınıf antep fıstığı almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Besni Üzüm

Kuru üzüm tek başına tüketilebilen oldukça lezzetli bir yemiş olmasının yanı sıra yemeklere katılarak da tüketilebilir. Kuru üzüm şeklinde tüketilen bu ürünün cilde ve vücuda çok sayıda faydası vardır. Besni Üzümü Almak İçin Tıklayınız

 

Kilis Karası Üzüm

 

Kilis karası  denilen kuru üzüm, kilis üzüm bağlarında yetişen kan yapıcı üzümdür. İri taneler ve çekirdekli üzüm, çocuklarda hem beyin gelişiminde hem de fiziksel gelişimlerde oldukça faydalıdır. Kilis Karası Üzüm Satın Almak İçin Tıklayınız.

 

Kurutulmus İncir

 

Kuru incir, potasyum kaynağıdır. Potasyum ise tansiyon ve kan basıncını dengeleyen bir maddedir. Potasyum bakımından zengin olan incir ise bu rahatsızlıkların önüne geçebilir. Yaşı ileride olan kişilere kuru incir tüketmeleri sık sık önerilir. Tansiyon riskini azaltmak isteyen bir kimse kesinlikle kuru incir tüketmelidir. Kurutulmuş İncir Satın Almak İçin Tıklayınız.

 

 

Antep Fıstık Ezmesi

Antep fıstığı girdiği tatlıların lezzetini değiştiren yeşil renkli mucize kuruyemiştir. Fıstık antepte zenginliğin tatlıya yansımış halidir. Fıstıklı baklava tüm dünyada kabul görmüş tescilli tatlımızdır. Antep fıstığı ezmesi ile kahvaltılarınızda farklı bir lezzet tüketebilirsiniz.

 

Sürülebilir antep fıstık ezmesi

Şerbet ile toz fıstığın karışımı ile elde edilen sürülebilir fıstık ezmesini ilk çıkaran firma fıstıkella’dır. Evde bile kendi fıstık ezmenizi yapabilirsiniz . Antep Fıstığı Ezmesi Satın Almak İçin Tıklayınız

 

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.