Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 18 Ürün


Ev Yapımı Salça

Gaziantep yemek kültürünü bilmeyen yoktur. Lezzetli yemeklerin baş rolü tabii ki Ev yapımı salçadır . Yemeye renk verir, koku verir, lezzet verir, aroma verir. Salçasız yemek olamaz. Ama salça güzel değilse yemekte güzel olmaz.

 

Doğal yöntemler İle Ev Yapımı Salça

Sezonda olgunlaşmış salçalık domatesler tarlalardan toplanır ve yıkandıktan sonra 3-4 parçaya bölünüp makinelerde çekilir. Suyu çıkan domatesler büyük kazanlarda pişirilerek katılaştırılır. İçerisinde doğal kaya tuzu kullanılan salçalar ise güneşte bekletilerek çekişmesine yardımcı olunur.

 

Ev yapımı salça Fiyatları

Ev Yapımı salça fiyatları 25-40 lira Arasında Değişmektedir.

 

Köy yapımı salça

 

Köylerde salça yapmak şehir hayatına göre daha kolaydır. Geniş araziler ve iş birliği halinde çalışma neticesinde 1 günde bir çok iş yapılabilmektedir. Köy yapımı salça yapacak durumu olmayan aileler ise bizler gibi üretici firmalardan güvenle köy yapımı salça ve ev yapımı salça satın alabilmektedirler.


 

Ev yapımı Salça Satın Al

Özenle çalışarak temiz bir şekilde elde ettiğimiz ev yapımı salçalarımızdan satın almak için www.kilistengelsin.com adresimizi tercih edebilirsiniz.Hatay Salçası


Hatay salçası kendine has aroması ve lezzeti ile ülkemizde oldukça yaygın kullanılan salça çeşitidir.

 

Hatay Salçası Satın al


Hatay Salçası satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 


Antep Salçası


Antep Acı biber, antep tatlı biber ve antep domates salçası çeşitleri yemeklerde hem renk hem de lezzetini iyi vermektedir. Tencerede kolayca dağılan ve yemeklerin vazgeçilmezi olan antep salçası çeşitlerini web sitemizden bulabilirsiniz.

 

Antep Salçası Satın al


Antep salçası çeşitlerini incelemek ve antep salçası satın almak için buraya tıklayabilirsiniz

 

Urfa Salçası


Urfa yöresine ait isot biberden elde edilen urfa isot salçası, diğer salçalara oranla daha esmer ve daha katı’dır. Bunun sebebi ise tarladan toplanan isotların güneşte bekletilerek morarması işleminden kaynaklanmaktadır. Diğer bir değiş işe diğer salçalar kırmızı biber ile yapılırken, urfa salçası mor isot biberden üretilmektedir.

 

(Güneşte isot biber üretim aşaması)


Urfa İsot Biber Salçası Satın Al

Yeni mahsül urfa isot biber salçası satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.Ev Yapımı Acı Biber Salçası Satın Almak İçin Tıklayınız>>


Ev Yapımı Tatlı Biber Salçası Satın Almak İçin Tıklayınız>>


Ev Yapımı Domates Biber Salçası Satın Almak İçin Tıklayınız >>

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.