Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 9 Ürün

Sivilceye İyi Gelen Sabunlar

 

1.Aşama Sivilce Tedavisi

Ergenlik dönemi sivilceleri veya ileri yaşta oluşan akne problemine karşı etkili sabunlar ile cildinizi bebeksi görünüme kavuşturun. Aşırı yağlı ve baharat tüketimi sivilce oluşumunu tetikler. Bunlara dikkat ettiğinizde ve sivilceye iyi gelen sabunlarımızı düzenli kullandığınızda 2 hafta gibi kısa sürede 1. Aşama cilt onarım sürecini bitirmiş olursunuz.

 

2. Aşama Sivilce Tedavisi

İlerleyen süreç için ise eczanelerde satılan krem ve jel satın alarak 2. Aşama sivilce tedavi sürecini başlatınız. Gerekirse günde 10 defa yüzünüzü yıkayın ve kolonya ile arındırın. Akşam yatarken sivilceye iyi gelen sabunlarımızdan satın aldığınız sabun ile yüzünüzü yıkayın ve sivilce kreminizi sürün yatın. Sabaha kadar cilt kuruyacaktır ve aktif sivilceleriniz 1 haftada sönecektir.

 

3. Aşama Sivilce Tedavisi  

3 ay sonunda 3. Aşama artık en güzel ve eğlenceli aşamadır. Sivilcelerini %80 kısmı ile bitmeye yaklaşmıştır. Bu saatten sonra isterseniz sivilce için bir şey yapmanıza gerek yok ama tamamen bitirmek ve bebek gibi cilde sahip olmak için cilt bakımları ve kremler ile cilt onarımını devam ettirin. Aloe vera jeli kullanabilirsiniz. Cildiniz her zaman temiz olmalıdır. Sivilceyi tetikleyecek gıdalardan kaçınmalısınız.

 

 

Ballı Sabun Sivilceye Faydası

Ballı Sabun cilt üzerindeki yağlı tabakayı atmaktadır ve cildi temizler. Ballı sabun sivilceli bölgeyi derinlemesine temizler ve nemlendirir. Ballı sabun antimikrobiyel özelliği sayesinde sivilce oluşumunu önler. Parlak ve esnek bir cilt elde etmeye yardımcı olur.

 

Keçi sütlü sabun sivilceye faydası

Keçi sütü sabunu vücutta ph dengesini sağlar. Sivilceli bölgeye uygulandığında siyah nokta ve akne problemini iyileştirici özelliği vardır. Cildi daha parlak ve temiz bir hale kavuşturur. Keçi sütü Sabunu Sivilce yarasının ve enfeksiyonlarının iyileşmesini hızlandırır.

 

Kükürt Sabunu Sivilceye Faydası

Cilt temizliğinde sık kullanılan kükürt sabunu, sivilce ve siyah noktaların temizliğinde aktif kullanılır. Cilt üzerindeki bakterilerin ölmesine ve yeni sivilce oluşasını engeller.Kükürt Sabunu Vücut kolejen dengesini sabit tutar ve pürüzsüz bir cilt elde etmeye yardımcıdır.

 

Bıttım Sabunu Sivilceye Faydası

Bıttım Sabunu, Sivilceli cilt üzerinde yağlı tabaka, bakteri ve mikroplar mevcuttur. Bıttım sabunu bütün bunları derinlemesine temizler ve söküp atar. Bıttım sabunu E vitamini barındırdığı için cilt onarım sürecini hızlandırır. Bıttım sabunu sivilce oluşumunu önler

https://www.kilistengelsin.com/files/cap/images/image.png
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.