Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 Ürün


Toptan Salça

Toptan salça satımı yapmaktayız. Güneşte kurumuş veya ev yapımı salça satın almak isteyenlere kargo ile gönderim yapmaktayız.

 

Toptan Salça Fiyatları

Toptan olarak salça almak isteyenler web sitemizden bizlere sipariş veriyorlar. Kargo ile 3 gün içinde kapınıza kadar gönderiyoruz. Satışını yaptığımız salçalar tertemiz ve lezzetli ev yapımı kıvamında salçalardır. İçinde koruyucu kimyasal koymak yerine doğal kaya tuzu kullanıyoruz.


 


Toptan Acı Biber Salçası

Toptan Tatlı Biber Salçası

Toptan Domates Salçası 

Gaziantep Salça Sipariş

Kilis ve Gaziantep bölgesinde salçalık biberden elde ettiğimiz salçalarımızın biberlerini tarla tarla gezip, hoşumuza giden salçalık biberlerin tarlasını komple satın alıp, toplatıp, büyük salça tesislerine gönderiyoruz. Salça üretimi öncesinde kamyonlardan inen biberler yıkanıp, sapı ve tohumu ayıklanması için ayrıştırılıyor. Biber ise çekme makinelerinde öğütülüp, büyük kazanlarda pişirilip, kutulara konulmaktadır.

 

 

 

Toptan Salça Fiyatları

İşyerinde salça satmak isteyenler genelde bizden toptan salça fiyatı alıyorlar. Bizden aldıkları salçaların üzerine miminum 2 katı kar koyup satışını yapıyorlar. Bizdeki fiyatlar piyasadaki en uygun fiyatlardır. Toplu üretimin gücünü kullanarak uygun fiyatlar ile esnaflara yardımcı oluyoruz.


 

Hatay Salça Siparişi

Hatay salçası toptan satışını web sitemizden yapıyoruz. Lezzetli biber ve domates salçasını toptan satın almak için bizler ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Toptan Ev Yapımı Salça

Ev yapımı salçalarımızı özenle üretip, toptan veya perakende olarak satıyoruz.

 

 İlgili Kelimeler

#salca #evyapimisalca #toptansalca #salcafiyatı #toptansalcasatıs #gaziantepsalcasiparis ##salcafabrika #salcaüreticisi #keremsekeroglu

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.