Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 6 Ürün

Şekerlemeler

Gaziantep, Hatay Ve Kilis yörelerine ait doğal ve lezzetli atıştırmalık tatlı ve şekerlemeleri bulabileceğiniz kilistengelsin.com adresimizde 1.sınıf kaliteli tatlı ve şekerlemeler bulunmaktadır. Geleneksel yöntemler ile elde ettiğimiz cevizli sucuk, pestil, fıstık ezmesi, fıstıklı muska, cevizli muska gibi bir çok efsane lezzetli şekerlemeyi bulacaksınız.  


Cevizli Sucuk

Cevizlerin pamuk iplere 5 cm aralıklı saplanarak pekmezli hapsa dediğimiz şıraya batırılarak ve kurumaya bırakılarak elde edilir. Cevizli sucuğumuzda glikoz ve koruyucu maddesi yoktur. Çocuklarınıza güvenle yedirebilirsiniz. Cevizin içindeki omega 3 sayesinde zihinsel gelişime faydası vardır. Cevizli sucuğu sitemizden satın alabilirsiniz.  


Pestil

Üzüm suyu ve nişasta karışımı kaynatarak pamuk kumaşın üzerine dökülür. Pestil ince bir tabaka olacak şekilde yayılır ve soğumaya bırakılır. Pestil kumaştan ayrılır ve üzerine nişasta serpilir bu yöntem katlandığında birbirine yapışmaması içindir. Sizlere dilimli halde gelir ve ister içine fındık, antep fıstığı, badem veya ceviz koyup tüketirsiniz, isterseniz de sadece pestili yersiniz. Doğal ve organik ürünlerin bulunduğu web sitemizden güvenle pestil satın alabilirsiniz.  


Muska Pestil

Pestilin içerisine antep fıstığı veya ceviz koyarak üçgen şeklinde sardığımız muska pestilimiz doğal ve lezzetli yöresel tatlımızdır. Muska denilmesi şeklinden kaynaklanmaktadır. İçinde koruyucu katkı maddesi içermemektedir. Muska Pestili web sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.  


Fıstık Ezmesi

1.Sınıf Antep fıstığı içi toz haline getirildikten sonra şekerli şerbet ile yoğrulur ve fıstık ezmesi elde edilir. Rehası yüksek fıstık ezmesi tüketildiğinde çikolata gibi insanı mutlu eder ve enerji sağlar. Fıstık ezmemizin içerisinde herhangi bir koruyucu ve katkı maddesi bulunmaz. Antep fıstık ezmesini satın almak için web sitemizi tercih etmelisiniz.   
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.