Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 14 Ürün

Kahvaltılık Ürünler

 

Yöresel Kahvaltılık Ürünler

Ülkemizin 4 tarafında kahvaltı kültürü oldukça eskilere dayanır. Karadeniz’e gittiğinizde mıhlama, mısır ekmeğini bulacaksınız. Doğu ya gittiğinizde Van’ın otlu peynirini tadacaksınız. Güneydoğuya indiğinizde kahvaltıda kebap yiyeceksiniz. Yöresel kahvaltılık çeşitlerimiz sizler için 3 gün içinde taze şekilde gönderilmektedir.  Yöresel Kahvaltılık ürünleri güvenerek satın alabilirsiniz.  


Kahvaltılık Zahter

Baharat, bakliyat ve kuruyemişlerin bir arada öğütülmesi ile elde edilen kahvaltılık zahterimiz, zeytinyağı ile tüketilecektir. Bir kaseye zeytinyağını, bir kaseye kahvaltılık zahteri koyacaksınız, ekmeği ilk başta zeytinyağına banıp, sonra zahtere banıp yiyeceksiniz. Kahvaltılık zahteri güvenerek satın alabilirsiniz.  


Taze Çekilmiş Tahin

Yerli susamlardan elde edilen taze çekilmiş tahin her 2-3 günde bir imal edilmektedir. Sıcak tahin 30 dk soğumaya bırakılır ve kavanozlanır. Pekmez ile birlikte tüketebileceğiniz Tahini güvenle satın alıp tüketebilirsiniz.  


Salamura Zahter

Dağ Kekiği olarak bilinen zahteri salamura şeklinde 1 sene boyunca güvenle tüketebilirsiniz. Taze toplanmış zahterler yıkanır ve salamura suyu ile birlikte cam kavanozlara koyulur. Sıcak su ile vakumlama işlemi yapılır ve raflarda yerini alır. Salamura zahter satın aldığınızda 3 gün içinde kapınıza kadar gelecektir.  


Üzüm Pekmezi

Yaz ayında pekmezlik üzümlerden elde edilen üzüm suyunu büyük kazanlarda odun ateşinde kaynatarak elde edilen üzüm pekmezlerimizsene boyu soğuk depolarda güneş görmeden bekletildiği için ilk gün gibi tazelikte tüketilebilir. Üzüm pekmezi satın almak isteyenler güvenle alışveriş yapabilirler.


Antep Fıstık Ezmesi

Antep fıstığı girdiği tatlıların lezzetini değiştiren yeşil renkli mucize kuruyemiştir. Fıstık antepte zenginliğin tatlıya yansımış halidir. Fıstıklı baklava tüm dünyada kabul görmüş tescilli tatlımızdır. Antep fıstığı ezmesi ile kahvaltılarınızda farklı bir lezzet tüketebilirsiniz.

 

Sürülebilir antep fıstık ezmesi

Şerbet ile toz fıstığın karışımı ile elde edilen sürülebilir fıstık ezmesini ilk çıkaran firma fıstıkella’dır. Evde bile kendi fıstık ezmenizi yapabilirsiniz .


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.