Kategoriler
MARKALAR
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 3 Ürün


zeytinyağı fiyat

Soğuk Sıkım Organik Zeytinyağları

 Zeytinyağı doğal olarak piyasada çok az sayıda bulunmaktadır. Kilisten Gelsin doğal ve katkısız zeytinyağını müşterinin ayağına kadar getirmektedir. Kilis ilinden gelen zeytinyağların her biri özenle seçilmektedir.  


5 Lt Zeytinyağı Fiyat Zeytinyağı

 Özenle seçilen zeytinyağları toplandıktan sonra çok ince işlemlerden geçmektedir. Bu işlemlerin her biri tamamen doğaldır. Yani herhangi bir zeytinyağına zarar verecek ya da yapısını bozacak bir işleme tabi tutulmaz.  Zeytin ağaçlarının her biri doğal yollar ile büyütülüyor. Tohumunda hasadına kadar kullanılan her bir gübre ve su tamamen doğaldır. Bu yüzden alınan hasat da tamamen doğaldır. Doğal olan zeytinyağı da her daim lezzetli ve temiz bir şekilde müşteriye sorunsuz ulaştırılıyor.  


 Zeytinyağı Fiyatı nedir ?

Zeytinyağı Fiyatları

 Piyasada hali hazırda çok fazla sayıda zeytinyağı satışı yapılmaktadır. Fakat bu zeytin yağı fiyatları bazen dudak uçuklatacak bir duruma gelebilmektedir. Örneğin 10 litrelik bir zeytinyağına 500 hatta 600 Türk lirası isteyenler bile olabilmektedir. Organik zeytinyağlarının fiyatı bile bu kadar fazla olmamaktadır. Bu durum doğal Kilisten Gelsin zeytinyağları için geçerli değildir. Piyasa altı fiyatlar Kilisten Gelsin internet sitesinde yer almaktadır.  


5 Lt zeytinyağı

Soğuk Sıkım Zeytin Yağı Fiyatları

 Kilisten Gelsin sitesinde soğuk sıkım zeytinyağı fiyatları da piyasanın altındadır. Normalde organik olan zeytinyağlarının fiyatı oldukça yüksek rakamlara ulaşabilmektedir. Fakat bu durum asla ama asla Kilisten Gelsin için geçerli değildir. Uygun fiyata pek çok çeşit organik zeytin yağı bulunur. Organik zeytin yağlarının fiyatları da şu şekildedir: Yani dalından yeni koparılmış tap taze zeytinler ile üretilmiştir. Ayrıca sıcak sıkım değildir. Yani sıcak sıkım yapıp zeytinyağının yanmasına izin verilmemiştir. Her bir ürün soğuk sıkım olduğundan dolayı doğal zeytinyağının gerçek tadı ve kokusu alınabilir.   Soğuk sıkım zeytinyağlarımıza asla ama asla el değdirilmiyor. Tamamen makinalar tarafından otomatik olarak sıkılarak yağ elde ediliyor. Bu sebeplerden dolayı da zeytinyağlarının içerisi tamamen saf olarak üretiliyor. İçerisine zeytinyağından başka hiçbir şey karıştırılmıyor. Bu da müşteriler tarafından oldukça rağbet görüyor.  

 Soğuk sıkım Zeytinyağı satın al

Sızma Zeytinyağı Satın Al

 Sızma zeytinyağının doğalını almak çok kolay değildi. Fakat bu durum internetten zeytinyağı satışına başlanması ile bozuldu. Kilisten Gelsin internet sitesinde de bu durum mevcuttur. Zeytinyağının en doğal ve organik olanı satışa sunulmuştur. Bu sayede Kilis'in en iyi yetişmiş ve uzun yıllardır bulunan ağaçlarından hasat yapılır. Yıllanmış ağaçlardan alınan her bir zeytin doğaldır.  Sızma zeytinyağını tercih etmeyenler için soğuk sıkım zeytinyağları da mevcuttur. Kilisten Gelsin internet sitesindeçok sayıda zeytin yağı vardır. Bunların tamamı doğal olup hasadı sırasında ekstra doğal olmayan madde kullanılmamıştır.  Kilisten Gelsin Zeytinyağı Teslimatı

 Kilisten Gelsin internet sitesinde satışa sunulan tüm zeytinyağları Türkiye'nin her bir bölgesine kargo ile gönderilir. Zeytinyağları özel paketlerinde üst düzey bir koruma ile paketlenir. Kargo şirketine teslim edilen zeytinyağları yolda zarar görmez ya da akmaz. Bu yüzden zeytinyağları en güvenli şekilde müşterinin kapısına kadar ulaştırılır. Ortalama olarak iki ya da üç gün içerisinde müşterinin adresine gönderilir.  Sipariş alınır alınmaz zeytinyağlarının koruması yapılmaya başlanır. Özel tenekelerde zeytinyağı özenle muhafaza edilir. Ardından etrafına tahta korumalar eklenir. Bu tahra kotumalar sayesinde araç içerisinde taşınan zeytinyağı darbelere maruz kalsa bile asla zarar görmez. Özel tenekelerin kapağı sızdırmazdır. Yani tenekenin devrilme ya da düşmesi durumunda akmaz ya da sızdırmaz.  

 

Organik Zeytinyağının Faydaları

 Zeytinyağının faydaları saymakla bitmez. Hele bir de zeytinyağı organik ise tam bir şifa deposudur. Kilisten Gelsin zeytinyağlarının faydaları da hepsi sayılmayacak kadar çok sayıdadır. Fakat en çok göze çarpan faydalarından birkaç tanesi şu şekildedir. Zeytinyağının faydaları sadece yiyecek olarak tüketilerek elde edilmez. Zeytinyağı aynı zamanda bir kozmetik üründür. Yüzde yüz organik olan Kilisten Gelsin zeytinyağları saçlara ve cilde de sürülebilir.  Saçlara ya da cilde sürülen organik KilistenGelsin zeytinyağları cildi ışıldatır. Saç diplerine bakım yapar. Saçın capcanlı ve parlak bir görünüm elde edilmesini sağlar. Daha saymakla bitmeyecek faydaları olan organik zeytinyağları Kilisten Gelsin internet adresinde müşterilerini beklemektedir. Her daim en kolay şekilde sipariş verilebilir.  
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.