Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Antep Salçası

Yöresel ürünler dendiğinde ilk akla gelen şehrimiz Gaziantep’tir. Dünya ev olsa mutfağı Gaziantep olur sözü gastronomi şehri seçilen Antep’te tescillenmiştir.

 

Antep salçası yemeklere hem tat, hem renk veren çok lezzetli salçadır. Ekmeğe sürülüp üzerine nane bile dökseniz açlığınızı dindirebilirsiniz.

 

Antep Acı Biber Salçası

Sezonda özenle toplanan salçalık biberlerin yıkanıp ayıklanmasından sonra salça yapılmaktadır. Özenle ve titizlikle yapılan Antep acı biber salçamız, hem lezzetli hem de sağlıklıdır. Müşterilerimiz özellikle Antep acı biber salçasını ağır yemeklerde kullanıyorlar.

 

Antep Tatlı Biber Salçası

Genelde çocuklu aile olan müşterilerimiz antep tatlı biber salçasını tercih ediyorlar. Hem yemeklerde lezzet, hem de güzel renk verdiği için antep salçası vazgeçilmezler arasındadır. Titizlikle yapılan antep salçamız, salça mevsiminde yapılıp güneş görmeyen depolarda bekletilir ve stoklarımızdan hızlı gönderim yapılmaktadır.

 

Antep Domates Salçası

Domates salçası en çok tercih edilen ve bizim en çok üretip sattığımız salçadır. Her yemekte gayet lezzetli olan Antep domates salçamız, ideal tuz oranı ile efsane lezzetlidir.

 

Antep Biber Salçası Fiyatı

Antep Acı ve tatlı biber salçası fiyatı 35 TL’dir.

Antep Domates Salçası Fiyatı

Antep Domates Salçası Fiyatı 25 TL’dir.

Antep Salçası Satın Al

Özenle ürettiğimiz antep salçası çeşitlerimizden www.kilistengelsin.com web sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. 2-3 gün içerisinde kargo ile kapınıza gönderim yapılmaktadır.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.