Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 1 Ürün

Nar Ekşisi

 Hakiki Nar Ekşisi narın tanelerinin suyunun çıkarılması ve odun ateşinde büyük kazanlarda kaynatılması ile oluşur. Kaynama derecesine ulaştığında ateş söndürülür ve soğumaya bırakılır. Nar ekşimizin içerisinde koruyucu ve katkı maddesi içermez. Doğal ve organik bir üründür.  


Hakiki Nar Ekşisi

Kilisten Gelsin markalı nar ekşisi 5-10 TL arasında marketlerde satılan soslardan değildir. Yapımı için büyük emek ve zahmet verilen hakiki nar ekşisi doğal ve orijinal üründür.  Tarladan toplanan narlar, kadınlar tarafından taneleri ayıklanır ve suyu çıkartılır. Odun ateşinde tarlanın içinde nar suyu kaynatılmaya başlanır. Kaynayan kazanın başında bir kişi 2 saate yakın karıştırmaya devam eder. Hakiki nar ekşisi emek ve zahmet isteyen bir üründür.  


Piyasadaki En İyi Nar ekşisi

Gelişen toplumumuz eski gelenek ve lezzetlerini unutmaya başladı. Yöresel lezzetlerimiz aynı zamanda şifa kaynağı olan ürünlerdir. Hakiki nar ekşisimiz eski yöntemler ile yapılmaktadır. Tadı ve kokusu tam kıvamında olup, lezzetinde en ufak bir değişim olmamıştır. Piyasadaki en iyi nar ekşisini www.kilistengelsin.com adresimizden alabilirsiniz.  İçinde koruyucu ve katkı maddesi yoktur.  
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.