• Doğal Zeytinyağlı Sabun 1 Kg
 • Doğal Zeytinyağlı Sabun 1 Kg
 • Doğal Zeytinyağlı Sabun 1 Kg
Doğal Zeytinyağlı Sabun 1 Kg
Ürün Kodu : 0694627103864       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Kilisten Gelsin
245.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün

1 Kg da 8-10 kalıp sabun bulunur

Zeytin Yağlı Sabun

İnsan vücudu doğal ve organik maddeler ile beslenip bakım yapıldığı takdirde, daha sağlıklı ve dinç olacaktır.  İnsanlar reklamı yapılan ürünlerden uzak durmaya başladığı zaman, kendimiz için iyi şeyler yapmaya başlamış olur.

Zeytinyağlı Sabunun Saça Faydası

Saça hacim kazandırarak daha kabarık durur. Saç köklerini güçlendirerek dökülmesini engeller. Kafa derisindeki ölü deriyi atarak yeni saç köklerinin çıkmasına olanak sağlar. Zeytinyağlı sabunun en bilinen özelliği ise temizleme ve arındırma özelliğidir.Zeytin Yağlı Sabunun Faydası Nedir

Zeytin kuranda geçen mübarek bir meyvedir. Bunun  hem kendisi, hem yağı, hem yaprağı, hem yaprakları şifa saçıyordur. Günümüzde kimyasal içerikli şampuanlar bizim vücudumuza hem geçici hem kalıcı hasarlar vermektedir. Zeytin yağlı sabunbaşta olmak üzere diğer sabunlar ise bu zararı vermezler aksine saç ve kafa derimize olumlu etkiler bırakırlar.

Zeytin Yağlı Sabun Yüksek E Vitamini İçerdiğinden;

 • Zeytin Yağlı Sabun Kırışıklıklar ile savaşır
 • Zeytin Yağlı Sabun Saç uzamasına yardımcı olur
 • Zeytin Yağlı Sabun Kurumuş ciltleri yumuşatır.
 • Zeytin Yağlı Sabun Çatlaklara iyi gelir
 • Zeytin Yağlı Sabun Tırnak uzamasına yardımcı olur
 • Zeytin Yağlı Sabun Deri iltihabına iyi gelir
 • Zeytin Yağlı Sabun Cildin kirlerini derinlemesine temizler

Neden Zeytin Yağlı Sabun Kullanılmalıdır ?

Dünyada çoğu sektör belli aile ve gurupların eline geçtiğinden bu kişiler sadece para kazanmayı hedeflerine koyduklarından, ilk başta hastalıkları üretip bunu bizlerin kullandığı ürünlere ekleyip bizleri hasta ediyorlar, sonrada bunun ilaçlarını üretip tekrar bizlere yüksek fiyatlı ürünleri satıyorlar. Sizlerin 2 kuşak büyükleriniz sabahları kalktığında 10 çeşit krem ve kimyasal makyaj ürünü kullanmıyorlardı. Zeytin yağlı sabun başta olmak üzere birkaç ürün ile temizliklerini çözüyorlardı. Günümüzde ise yüksek fiyatlı kozmetik sektörüne karşı çok uygun fiyatlı olan bu organik sabunları kullanmalıyız.

Zeytin Yağlı Sabun Saç Dökülmesine Karşı Faydalı Mı ?

Saç dökülmesi 2 sebepten meydana gelir. Birincisi kişinin genetik haritasından, ikincisi dış faktörlerden. Eğer genlerinizde kellik yoksa kişinin hatasından kaynaklıdır. Eğer saçlarınıza gerekli özeni ve bakımı yapmıyorsanız, bir müddet sonra saç kökleriniz zayıflar ve kırılma, dökülme baş gösterir. Saç köklerinin zayıflamasına karşın sizlerde saç bakım yağları veya doğal sabunlar kullanabilirsiniz. Doğal ve natural yöntemler varken, sizler kimyasal ve tehlikeli yollara başvurmamalısınız.

Sivilceli ciltlere zeytin yağlı sabun iyi gelir mi ?

Zeytin yağlı sabun doğal bir ürün olduğu için 1 gecede bütün sivilcelerinizden kurtulmanızı vaat etmez. Ama düzenli kullanırsanız ve bu tarz doğal sabunları banyonuzdan eksik etmezseniz, farkında olmadan sivilceleriniz azalır ve cildiniz daha fazla parlak durur.
 • Saçtaki elektriklenmeye karşı zeytin yağlı sabun

Kilisten Gelsin Doğal Sabunları

 • Ürünlerimiz yüzlerce yıllık bilgi birikimi ve tecrübelerin birleşimi ile eski yöntemler ile üretilmektedir.

Kilisten Gelsin Doğal Sabunlarında Kimyasal Varmı ?

 • Sabunun Hammaddesi olan kostik ve kullanılacak zeytin, melengiç, lavanta vb gibi esas olan maddelerin yağları ve özleri kullanılarak yapılır.

Kilisten Gelsin Doğal Sabunları Şampuan Yerine geçer mi?

 • Şampuanların sizi sizden alan kokularına aldanıpta onların sizin vücudunuza daha iyi geleceğini zannediyorsanız yanılıyorsunuz. Şampuanları kullanmayı tavsiye etmiyoruz. Bizim sattığımız sabunlar hem el yıkamaya, hem banyoda saç ve cilt bakımı için kullanılır.

Bir Kalıp Sabunu Kaç Gün Kullanırım

 • Eğer bu sabunu sadece 1 kişi kullanacaksa, bu sabun en az 3 ay boyunca kullanılır. Eğer ortak olarak başkalarıda kullancaksa, 1 ay 1,5 ay kullanılabilir

Kilisten Gelsin Doğal Sabunları İle Hem Cilt Hem Saç Bakımını yapınız

 • Saçınızı köpürtün ve onu 1 dk boyunca saçınıza yedirin. (hafif bi masaj yapar gibi )
 • 3 defa sabunlanıp, duruladıktan sonra ise, yüzünüze 1 defa sürün ve parmak uçlarınız ile cildinize 30-40 saniye yedirin ve durulanın.
 • Bu sayede hem saç hemde cilt bakımınızı yapmış olursunuz

Kilistengelsin sabunları nasıl yapılıyor ?

Sabun anlayışı toplumuzda oldukça önemlidir. Bu yüzden geçmişteki atalarımız sabunları oldukça çeşitlendirerek farklı amaçlara kullanmışlardır. Kilisten gelsin sabunları 1 asır önce nasıl yapılıyorsa o şekilde o tarifler ile yapılmaktadır.   Bilimin bize sunduğu verileri iyi değerlendirerek, yeni sabun çeşitlerini her geçen gün gamımıza ekleyerek satıyoruz.

Sabunların kullanım alanları nelerdir ?

Sabun çeşitleri oldukça fazla olsada en temel problemler olarak bunlara çözüm üretmektedir.

Sabunlar bozulur mu ?

Nem almadığı müddetçe sabunlar bozulmaz. Fakat banyo gibi nemli ortamda bekletildiği için yumuşar ve daha kısa sürede erir.

Kilisten gelsin sabunları doğal mı ?

Evet doğal’dır.

Tüm sabun çeşitleriniz nelerdir ?

Siparişim kaç günde gelir ?

3 Gün içinde kapınıza kadar gelmektedir.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.