Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 12 Ürün

Saça İyi Gelen Sabunlar

Saç hayatta çok fazla dikkat etmemiz gereken bir konudur. İlk görünüm insanların birbiri hakkında kanıya vardıkları andır. Eğer karşınızdaki kişide olumlu bir ilk izlenim bırakmak istiyorsanız, saç ve cilt bakımınıza özen göstermelisiniz.

 

Saç dökülmesine iyi gelen sabunlar ve kepeğe iyi gelen sabunlar ile günlük saç bakımınızı doğal sabunlar ile yapabilirsiniz. 

 

Kepeğe iyi gelen sabunlar arasında

Bıttım sabunu, ardıç katran sabunu, kükürt katran sabunu, defne sabunu ve zeytinyağlı sabun vardır.

 

Bıttım Sabunu Saça Faydası:

 

Saç köklerini onarımında hızlandırıcı özelliği vardır. Bıttım yani menengiç yağı E vitamini ihtiva ettiğinden hücre yenilenmesini hızlandırır. Saça bıttım sabunu ile masaj yapar gibi 1 dk boyunca köpürtmelisiniz. Bıttım sabunu saçın uzamasına faydalıdır.

 

Ardıç Katran Sabunu Saça Faydası:

Ardıç katran sabunu saç diplerindeki ölü deriyi atarak kafa derisini rahatlatır. Ardıç yağı asidik bir yağ olduğundan kaynaklı tıkanmış saç diplerini açarak, çıkmaya müsait saç köklerini rahatça dışa vurmasına yardımcı olur. Ardıç katran sabunu saçı uzatır.

 

Kükürt Katran Sabunu Saça Faydası:

Kükürt kafa derisindeki yağlı tabakayı derinlemesine temizler ve kaşıntı başta olmak üzere bir çok deri problemini önler. Kükürt katran sabunu ile arınmış kafa derisinin altındaki saç kılları kolayca dışarıya vurur ve güçlü saç kökleri elde edilir.

 

Zeytinyağı Sabunu Saça Faydası:

Hücre yenileme özelliği olan zeytinyağlı sabunun, saçın hem içini onarır, hem de dış yapısını güçlendirir . Daha parlak ve güçlü saç kökleri elde ederiz. Düzenli kullanımda zeytinyağlı sabun saçın uzamasında yardımcı olur.

 

https://www.kilistengelsin.com/files/cap/images/image.png
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.