Sivilceye İyi Gelen Kremler  

Sivilceye İyi Gelen Kremler

 

Sivilce ergenlik döneminde başlayan sivilceler hayat kalitemizi düşüren etkenlerin başında gelir. Kötü görüntü ve patlatıldığında giderek çoğalan sivilceleri geçiren bazı kremlerden bahsedeceğiz.


Sivilceye İyi Gelen Kremler Nelerdir ?

 

Sivilceye İyi Gelen Kremler Nelerdir ?

 

Benzamycin Tropikal Krem

 

Sivilceli cilt için eczanelerde bulabileceğiniz etkili kremleri başında gelmektedir. Kutu içerisinde alkol, toz, ve merhem tarzı bir ürün bulunur. Bunları açıp karıştırıyorsunuz. Yüzünüzü yıkadıktan sonra sürüyorsunuz. Ben yatarken sürmenizi ve sabaha kadar yüzünüzde kalmasını tavsiye ederim. Cilt üzerinde yağlı tabakayı kurutuyor ve sivilcelerin kuruması konusunda hızlı çözümlerden birisidir.

Benzamycin Tropikal Krem Eczane Satış Fiyatı:70-80 TL Civarındadır.

 

İmex Krem

 

Sivilceye iyi gelen kremlerin bir diğeri ise imex krem’dir. Sivilceye sürüldüğünde 2-3 gün içinde sivilceyi kurutur, yüzünüzün görünümünü güzelleştirir. Sadece sivilceye faydası olan imex krem diğer siyah nokta ve cilt lekelerine herhangi bir fayda veya zarar sağlamaz.

 

İmex Krem Eczane Satış Fiyatı:40- 45 TL’dir.

 

Nadixa Krem

 

İçerisinde nadifloksasin maddesi bulunan nadixa krem antibakteriyel bir kremdir. Sürüldüğü bölgedeki mikrobiyel maddeleri öldürerek sivilce oluşum sürecini bitirdiği için kısa sürede sivilcelerin kuruması ve bitmesine yardımcı olur. Nadixa Krem Eczane Satış Fiyatı:40- 45 TL’dir.

 

Acnelyse Krem

 

Sivilceye iyi gelen kremlerin bir diğeri ise acnelyse kremdir. İltihaplı sivilceleri kurutması ve kısa sürede sivilceleri geçirmede faydalı olan acnelyse krem, eczanelerde satılmaktadır. Kullananların büyük çoğunluğu kremi tavsiye etmektedir.

 Acnelyse Krem eczane satış fiyatı 55-60 TL’dir.

 

Clindoxyl Krem

 

Yeni baş göstermiş sivilceniz varsa muhakkak en yakın eczaneden Clindoxyl Krem almalısınız ve sürmelisiniz. Cilt bakımınızı yaptıktan sonra kullanmaya özen gösterin, yağlı ve kirli cildinize sürdüğünüzde pek istediğiniz sonucu alamazsınız. İltihaplı sivilcelerde hızlı etki gösteren Clindoxyl Krem eczane satış fiyatı 50-55 TL’dir.

 

Acnilox Jel

 

Vücutta sivilce oluşumu ihtihap birikmesinin bir neticesidir. Acnilox Jel  bu iltihaplı yapıyı kurutarak dengeleme yolu ile sivilce problemini azaltmaktadır. Acnilox Jeli kullanmadan önce cilt bakımını özenle yapmalısınız. Cilt gözeneklerini açarak deriyi rahatlatmalı ve ondan sonra Acnilox Jeli sürmelisiniz. Sabah akşam kullanmanızı tavsiye ederiz. Eczanelerde Acnilox Jel fiyatı:25-30 TL’dir.

 

Eritretin Krem

 

Eritretin Krem cilt yüzeyini soyarak rahatlama sağlıyor. Cilt üzerindeki yağlı tabaka bu sayede vücuttan uzaklaştırılıyor ve yeni deri daga genç ve parlak çıkıyor. Hassas cilde sahip olanlar doktora danışarak kullanmalıdır. Cilt üzerinde yanma ve tahriş olduğunda ise kullanımı durdurmalı bol su ile cilt arındırılmalıdır.

 

Sivilceye İyi Gelen Sabunlar

Sivilceye iyi gelen sabunlardan mikrop öldürücü ve cilt arındırıcı sabun çeşitlerini sizinle paylaşacağız.


 Ardıç Katran Sabunu >> İncelemek İçin Tıklayınız


Bıttım Sabunu >> İncelemek İçin Tıklayınız


Kükürt Sabunu >> İncelemek İçin Tıklayınız


Ballı Sabun >> İncelemek İçin Tıklayınız


Zeytinyağlı sabun >> İncelemek İçin TıklayınızDoğal Sabun Çeşitlerinin Tümü İçin Tıklayın >>

 

 


Diğer yazılarımızı incelemenizde fayda olacaktır.

 

Sivilcelere İyi Gelen Sabun

 

Sivilcelere Doğal Çözüm

Sivilceye İyi Gelen Kremler  

 

Sivilceye İyi Gelen Şeyler | Müthiş Tüyolar

 

Sivilceye Ne İyi Gelir ?

 

Sivilceye İyi Gelen Sabunlar | Hızlı Sivilce Kurutan Sabunlar Hangileridir ?

 

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.