Saç Dökülmesine Çözüm Olan Mucize Sabun

Saç Dökülmesine Çözüm Olan Mucize Sabun hangisidir ?Günlük hayatta saç dökülmesi insanların başlıca sorunu haline geldi. Derhal her gün kıyafetlere bakılırsa tamamlayıcı nitelikte olan saçlar, kişi için büyük örutubet taşımaya başladı.

Hemen mevsim açık bulunan saçlara meydana getirilen uygulamalar attıkça, yıpranma ve dökülmeler de artmaya başladı. Eskişehir’de yaklaşık 20 senedir sabun satan meydana getiren Nedim Yurtsever, saç dökülmelerine karşı organik bıttım sabunun etkili bir çözüm olacağını belirtti..


Bıttım Sabunu Satın Almak için tıklayınız..
“Saç dökülmeleri konusunda dünyanın en etkili sabunudur”

Yurtsever, naturel ortamda dalında yetişen bu meyvenin yağı çıkarıldıktan sonra zeytinyağı ile harmanlanarak bıttım sabunun elde edilmiş olduğu söyleyerek, “Bıttım, yabani fıstıktır. Dağlarda organik ortamda yetişen Antep fıstığının yabanisidir. Biz ona Antep fıstığının anası diyoruz. Fakat kendisi de bu şekilde yeniliyor ve Antep fıstığından daha pahalıdır. Bıttımın yağı çıkarılıyor.

Bıttımın yağı ile zeytinyağı karışımından bıttım sabunu yapılıyor. Bu Siirt’e özgü bir sabun. Bıttım sabununun kıymeti içindeki zeytinyağından değil, bıttım yağından kaynaklanıyor. Bıttım yağı zeytinyağından çok çok daha değerli ve etkili bir yağdır.


Özellikleri de saç dökülmeleri konusunda benim görüşüme bakılırsa dünyanın en etkili sabunudur. Bunun dışından vücut için kullanılıyor. Yaraların iyileşmesi, kaşıntı, egzamanın bazı türleri için de kullanılıyor. Yani tüm vücut için ideal bir sabundur” ifadelerini kullandı.“Kullananlar eninde nihayetinde muhakkak faydasını görüyor”

ayrıca Nedim Yurtsever, bıttım sabunu bolca köpürttükten sonra saç diplerine masaj yaparak kullanılması gerektiğini ifade ederek, “Kullanım süresi değişiyor. Kimi bir kalıp bitmeden faydasını görüyor, kimi 3-4 kalıp kullanımdan sonra faydasını görüyor.

Bıttım Sabunu Satın Almak için tıklayınız..

Sadece eninde sonunda muhakkak faydasını görüyor. Özellikle saç dökülmesine karşı dediğim gibi dünyanın en etkili sabunudur. Bir de bıttımı kullanırken başka bir sabun yada kullanılmamalıdır” dedi.Bıttım Sabunu Satın Almak için tıklayınız..UYARI !
İçeriğimizde yer alan yazılı ve görsel içerikler farklı kaynaklardan derlenerek oluşturulmuş, öneri ve bilgilendirme yazısıdır. Kesin teşhis ve tedavi niteliği taşımamaktadır. Herhangi bir sağlık sorunu karşısında mutlaka doktorunuza başvurunuz. Unutmayın sağlık sorunlarında uygulanan tedavi yöntemleri bireylerin biyolojisi, kalıtsal özellikleri, yaş, boy, kilo farklılıkları, alerjik yönleri ve bunlar gibi onlarca farklı duruma göre değişiklik gösterebilir. Sağlık sorunlarınızın tedavisinde size ancak ve ancak doktorunuz yardımcı olabilir.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
Kategoriler
Doğal Bitkiler & Tedavi Yöntemleri Zeytinyağı Doğal Şekerleme Kilis Tanıtım Rehberi Doğal Ürünler Doğal Kişisel Bakım
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.