• Yıldız Anason 50 Gr - Şifalı otlar
  • Yıldız Anason 50 Gr - Şifalı otlar
  • Yıldız Anason 50 Gr - Şifalı otlar
  • Yıldız Anason 50 Gr - Şifalı otlar
  • Yıldız Anason 50 Gr - Şifalı otlar
Yıldız Anason 50 Gr - Şifalı otlar
Ürün Kodu : 8694197000503       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Kilisten Gelsin
11.00 TL   Kdv Dahil
Aynı gün kargo imkanı
Bu ürün satışa kapalı

Yıldız Anason Faydaları

Yıldız anason özellikleri arasında antidepresan etkili sakinleştirici özelliğinin yanı sıra hazımsızlığa, iştahsızlığa, bağırsaklarda oluşan gazalara karşı doğal bir koruyucu olma özelliği de bulunmaktadır.

Ayrıca yıldız anason yağı ve çayı olarak kullanılan yıldız anason ishal vakaları ve öksürük rahatsızlıklarında da doğal korucu özelliği bulunur.

Yıldız anason ülkemizde birçok aktarlarda temin edile bilinmektedir. Yıldız anasondan faydalanmanın en etkili yolu kaynatılması ve içilmesidir.

Yıldız anason sindirim sistemi üzerinde çok etkili olduğu sindirimi kolaylaştırdığı faydaları olduğu bilinmektedir.

Yıldız anason solunum yolları enfeksiyonlarında, bronşit rahatsızlıklarında rahatlatıcı özelliği ve terletici özelliği olduğu da bilinmektedir. Ve yıldız anason romatizma ağrılarını azaltma etkisi de bulunur.

Doktor tarafından verilen solunum yolları ilaçları ile birlikte kullanılan yıldız anason rahatsızlıkların daha çabuk ve erken iyileşmesinde son derece etkili bir yardımcı bitki olarak bilinir.
Kilisten Gelsin Baharatları Kaç Yıllık Bir Firma

 

1980 yılında Pazar tezgahı ile başlayan bu yolculuk dede,baba derken şuan 3.kuşağın online dünyaya açılması ile devam etmektedir.Kilisten Gelsin internet markası olma yolunda emin adımlar ile devametmektedir.

Kilisten gelsin'in web sitesi var mı ?

www.kilistengelsin.com

Kilisten Gelsin Denetleniyor Mu ?

Evet !! İşyerimiz 2 aylık Periyotlarda İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce Denetlenmektedir.

Denetim raporları istenildiğinde gösterilmek üzere bizim tarafımızdan saklanmaktadır.

Ayrıca Türkiye cumhuriyeti Elektronik ticaret denetleme sistemine üye bir firmayız. Bu Türkiyede halen bilinmeyen ama zorunlu olan bir sistemdir. ( Etbis)

 

Kilisten gelsinin mağazası & dükkanı var mı ?

Fiziki olarak gelip alışveriş yapabileceğiniz iş yerimiz mevcuttur.  Kilis'te Tarihi Odun Pazarı Caddesinde İş Yerimiz Bulunmaktadır.

 

İşletme Kayıt No : TR - 79 - K 001410

 

Kaç Gün içinde Teslim Alırım Kargoyu ?

Tüm Türkiye’ye 3 gün içinde teslimat yapılmaktadır. Eğer hafta sonu, resmi tatil, hava şartlarından kaynaklı problemler olmazsa 3 gün içinde kapınıza gelir.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Aynı gün kargo imkanı
Kargo Firması
:
Aras
Gönderilecek Bölge
:
Kilis
Teslimat Detayları
:
Satın alınan ürünler kırılma duruma göre özel ambalajlama ile paketliyoruz. Akma tehlikesi olan ürünleride özel plastik kaplara koyarak teslim ediyoruz.
İade/İptal Detayları
:
Satın alınan ürünler gıda ve tüketim ürünleri olduğu için, kanunlarda iadesi olmamaktadır. Fakat ağzı açılmamış ve paketi bozulmamış ürünleri info@kilistengelsin.com adresi veya 0552 388 78 79 numaralı şirket whatsapp hattına hızlıca danışarak göndere bilirsiniz.
E-Bülten