• Meryem Ana Eli Otu 1 Adet (40-50 Gr) - Doğal Kurutma - Şifalı Bitki
  • Meryem Ana Eli Otu 1 Adet (40-50 Gr) - Doğal Kurutma - Şifalı Bitki
  • Meryem Ana Eli Otu 1 Adet (40-50 Gr) - Doğal Kurutma - Şifalı Bitki
  • Meryem Ana Eli Otu 1 Adet (40-50 Gr) - Doğal Kurutma - Şifalı Bitki
  • Meryem Ana Eli Otu 1 Adet (40-50 Gr) - Doğal Kurutma - Şifalı Bitki
Meryem Ana Eli Otu 1 Adet (40-50 Gr) - Doğal Kurutma - Şifalı Bitki
Ürün Kodu : 8693472000504       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Kilisten Gelsin
30.00 TL   Kdv Dahil
Aynı gün kargo imkanı
Bu ürün satışa kapalı

1. Hamile Kalmayı Sağlar

Meryem ana eli otu doğası gereği çoğalan bir bitkidir. Doğadaki her bitkinin görevi olduğu gibi Meryem ana otunun da kendi kendine tohumlandığı bilinir. Bu tohumlanmayı kolaylaştırıcı etkisinin kadınlar üzerindeki açıklaması ovülasyonu temsil eder.

2. Doğumu Kolaylaştırır

Meryem ana otu hamile kalmayı kolaylaştırıcı bir etkiye sahip olduğu gibi doğum esnasında da kadınlara yardımcı olur. Doğum sancılarını azaltmak, doğum esnasında rahim ağzının genişlemesine yardımcı olarak hamile kadınların doğumunun daha rahat ve ağrılarında azalma olarak sonlanmasını sağlar.

3. Rahim Kanamasını Azaltır

Doğumdan önce içilen Meryem ana otu, doğum esnasında rahatlatıcı etkiye sahip özelliğinin dışında doğumdan sonra da kadınlarda kan akışını hızlandırdığı için rahim kanamasını azaltıcı etkiye sahiptir. Böylece doğum sonrası kadınların iyileşme süreci daha hızlı gerçekleşecektir. Ayrıca Meryem ana eli otunun suyu içildiği zaman ölü fetüsün rahimden atılması kolaylaşır.

4. İdrar Kaçırmayı Önler

Meryem ana eli otu, küçük yaşlarda başlayan kişinin bünyesine ve genetik yatkınlığına göre devam eden idrar kaçırma sorununu önler. Çok küçük yaşlarda fazla önemsenmeyen ancak yaş ilerledikçe kişide, hem psikolojik hem de fizyolojik etkiler meydana getiren idrar kaçırma sorunu istenmese de sosyal hayatı etkiler. Küçük yaşta başlayan bu sorunu çözmeye Meryem ana otu büyük oranda yardımcı olur. Meryem ana otunun suyu düzenli bir şekilde kür gibi kullanıldığı zaman idrar kaçırma sıkıntısını azaltır.

prapazar.com pazaryeri N11 entegrasyonu

5. Cilt Yaralarını Tedavi Eder

Meryem ana otunun içinde bulunan antioksidan, antimikrobiyal ve hipoglisemik özelliklerinden dolayı siğil ve temru gibi cilt yaralarını tedavi edici özelliğe sahiptir. Meryem ana otu ve bir miktar suyu yatmadan önce bir kaba koyup yaralı bölge içinde bekletilir. Beş dakika bekledikten sonra yaralı bölge sudan çıkarılır. Ama bekletilen bölge yıkanmaz. Eğer yaralı bölge suda bekletilecek yerde değilse örneğin; sırt, göğüs veya bacakta ise otun suyu bir kova suya eklenir ve banyoda bütün vücuda dökülür. Su ile durulama yapılmaz. Bu şekilde 21 günlük kürler düzenli uygulandığı takdirde faydası görülür.

6. Meryem Ana Otu Nasıl Kullanılır?

Kolaylıkla hamile kalmak isteyen kadınlar, Meryem ana eli otunun şifalı ve mistik etkisinden yararlanmak için öncelikle ovülasyon günlerini not almalıdır. Daha sonra bu günlerde eşleri ile birleşme sağlamadan önce Meryem ana eli otunu geniş bir kaba alarak üzerine su koyup bekletmeleri gerekiyor. Sonrasında bu şifalı suyu sabah ve akşam birer bardak olmak üzere bitene kadar içmeleri durumunda hamile kalmaları kolaylaşır. Doğum sancısı başlayan kadınlar da yine aynı şekilde Meryem ana otu öncelikle suya koyulup 20-30 dakika beklettikten sonra içilir. Bu uygulama ile Meryem ana otu rahmin açılmasını kolaylaştırır. Dikkat edilmesi gereken nokta ise bir bardaktan fazla içilmemesidir. Ayrıca idrar kaçırma sorunu yaşayan kişiler Meryem ana otunun içerisinde bulunan diken tohumunu çiğneyerek yedikleri takdirde sorunlarına çözüm bulabilirler.
Kilisten Gelsin Baharatları Kaç Yıllık Bir Firma

 

1980 yılında Pazar tezgahı ile başlayan bu yolculuk dede,baba derken şuan 3.kuşağın online dünyaya açılması ile devam etmektedir.Kilisten Gelsin internet markası olma yolunda emin adımlar ile devametmektedir.

Kilisten gelsin'in web sitesi var mı ?

www.kilistengelsin.com

Kilisten Gelsin Denetleniyor Mu ?

Evet !! İşyerimiz 2 aylık Periyotlarda İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce Denetlenmektedir.

Denetim raporları istenildiğinde gösterilmek üzere bizim tarafımızdan saklanmaktadır.

Ayrıca Türkiye cumhuriyeti Elektronik ticaret denetleme sistemine üye bir firmayız. Bu Türkiyede halen bilinmeyen ama zorunlu olan bir sistemdir. ( Etbis)

 

Kilisten gelsinin mağazası & dükkanı var mı ?

Fiziki olarak gelip alışveriş yapabileceğiniz iş yerimiz mevcuttur.  Kilis'te Tarihi Odun Pazarı Caddesinde İş Yerimiz Bulunmaktadır.

 

İşletme Kayıt No : TR - 79 - K 001410

 

Kaç Gün içinde Teslim Alırım Kargoyu ?

Tüm Türkiye’ye 3 gün içinde teslimat yapılmaktadır. Eğer hafta sonu, resmi tatil, hava şartlarından kaynaklı problemler olmazsa 3 gün içinde kapınıza gelir.
Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Aynı gün kargo imkanı
Kargo Firması
:
Aras
Gönderilecek Bölge
:
Kilis
Teslimat Detayları
:
Satın alınan ürünler kırılma duruma göre özel ambalajlama ile paketliyoruz. Akma tehlikesi olan ürünleride özel plastik kaplara koyarak teslim ediyoruz.
İade/İptal Detayları
:
Satın alınan ürünler gıda ve tüketim ürünleri olduğu için, kanunlarda iadesi olmamaktadır. Fakat ağzı açılmamış ve paketi bozulmamış ürünleri info@kilistengelsin.com adresi veya 0552 388 78 79 numaralı şirket whatsapp hattına hızlıca danışarak göndere bilirsiniz.
E-Bülten