• Kilisten Gelsin Ev Yapımı Alıç Sirkesi 500 Gr
  • Kilisten Gelsin Ev Yapımı Alıç Sirkesi 500 Gr
  • Kilisten Gelsin Ev Yapımı Alıç Sirkesi 500 Gr
  • Kilisten Gelsin Ev Yapımı Alıç Sirkesi 500 Gr
  • Kilisten Gelsin Ev Yapımı Alıç Sirkesi 500 Gr
Kilisten Gelsin Ev Yapımı Alıç Sirkesi 500 Gr
Ürün Kodu : HBKG00000013       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Kilisten Gelsin
14.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
Aynı gün kargo imkanı
Bu ürün satışa kapalı

Siparişim Nasıl Bir Ambalajda Gelir ?


  • Siparişler plastik şişelerde ve ağzı bantlanıyor. Şişe tekrar akmaya karşı şeffaf poşete koyuluyor. Onunda etrafına havalı patpat naylonlara sarılıyor. En son olarak karton kolisine koyulup kargo firmasına teslim edilir.

 

Cam şişe daha sağlıklı değil mi ?


  • Cam şişeler sağlıklı ama taşıma sırasında illaki kırılıyor. Bunu sizler teslim alsanız size yazık, kargo firması gıdaya zarar verince ücret ödemiyor. Mecburen bizler iade ürünü aldığımız gibi çöpe atmak zorunda kalıyoruz. Buda bizim zarar hanemize yazılıyor. O yüzden plastik şişelerde gönderim yapıyoruz. Sizler evinizde cam şişe veya kavanoza koyabilirsiniz.
Elma Sirkesi Doğal Mı ?
Sirke her türlü doğal bir üründür. Buna kimyasal koyaya gerek yoktur. Kimyasal koruyucu koyanlar daha çok zarar ederler. Sirkede tarih yoktur. Bekledikçe güzelleşir ve kalitesi artar.

Alıç meyvesi süs bitkisi olarak kullanılsa da oldukça sağlık dostu bir meyvedir. Bu meyve yılın belli mevsiminde olduğu için bunu yıl boyu tüketme gibi bir durum söz konusu olmuyor. Sirke ise tarihi olmayan ve bekledikçe güzelleşen bir üründür. Alıç ve sirke birleşince yıl boyu sağlık saçan bir içecek olarak karşımıza çıkıyor.

 

Alıç sirkesinin faydasını gören birinden aynen yazıyoruz;

 

İsmi ali olan 60 yaşlarında bir erkek hasta aniden rahatsızlanıyor ve acil servise kaldırılıyor. Kalp damarlarında tıkanıklık olduğunu ve bunun ameliyat edilmesini öğreniyor. Doktoru ise 6 ay sonraya ameliyat tarihi veriyor. Doktor bu süre içerisinde alıç ve elma sirkesi tüketmesini söylüyor. Ali bey her gün hiç aksatmadan alıç ve elma sirkesini yarım çay bardağı ölçüsünde tüketiyor gün içerisinde. 6 ay geçiyor, 1 sene sonra doktora gidiyor. Doktor tahlil sonuçlarında kime ameliyat oldun Ali Bey diye soruyor? Fakat Ali Bey kimseye ameliyat olmadığını ve sirkesini her gün içtiğini söylüyor.

 

Alıç Sirkesinin Kalbe Faydası ve Kan Dolaşımına Faydası

Alıç sirkesi kandaki tortulaşmanın ve damar içerisinde daha akışkan hale getirerek dolaşımını hızlı ve sağlıklı hale getiriyor. Kalbe faydası bu özelliğinden geliyor. Aniden tıkanan kalp damarları kalp krizini beraberinde getirdiği için, damarların içinde kanı sıvılaştırıp kalbin iş yükünü alıyor.

 

Alıç Sirkesinin Cilde Faydası

 

Sirke doğal asitli bir gıda olduğundan, cilt üzerinde biriken kalıntı ve tortuların atılması için derinlemesine temizlik imkanı sunuyor.

 

Alıç sirkesini cilt temizliğinde nasıl kullanmalıyım ?

 

1 Ölçü Sirkeye 2 Ölçü su ekleyerek kullanınız. ( 1 fincan sirkeye 2 fincan su koyarak) Bu karışımı pamuk ile yüzünüze hafifçe süreceksiniz. Bu kullandığınız yüz toniği yerine geçecektir.

 

Alıç Sirkesi Banyoda Nasıl Kullanılmalıdır

 

1 yemek kaşığına 1 bardak soğuk su ekleyerek bu karışımı şampuan şişesine koyarsanız devamlı olarak banyonuzda kalır ve her defa uğraşmanıza gerek kalmaz. Şampuan ve sabun kullandınız ve artık çıkacaksınız, avcunuzun içine bu karışımı dökün ve saçınıza yüzünüze elinizle yedirin. 30 saniye 1 dakika sonra durulanıp çıkın. Alıç sirkesi sayesinde, saçlarınız daha parlak ve gür hale gelir. Saç dipleriniz daha sağlıklı olur.

 

 

Alıç Sirkesinin Yüksek Tansiyon Ve Kolesterole Faydası

 

Yüksek tansiyon çok basit anlamda kalp damarlarında basınç ile başa çıkma esnasında vücudun gösterdiği aşırı zorlanma diyebiliriz.

Bunu önlemek için damarlarda akan kanın çok koyu ve kıvamlı olmasını engellemeliyiz. Yani kanı sıvılaştırmak gerekir. İsterseniz bunu kimyasal ilaçlar ile yapabilirsiniz, isterseniz de Allah’ın nimetlerini doğal yolla kullanıp yapabilirsiniz. Eğer Alıç sirkesini tüketmeyi kendinize adet olarak aşılarsanız, Allah’ın izni ile bunu yaşamadan aşarsanız.

 

Alıç Sirkesinin Beyin Sağlığına Faydası

Damarların içindeki kanların gevşemesi ve sıvılaşması ile daha fazla oksijen vücudumuzun farklı yerlerine taşınır. Bunlardan en önemlisi ise muhakkak beyinimizdir. Beyin vücudu kontrol eden merkez olduğu için her yerden önce oranın temiz oksijene ihtiyacı vardır. Alıç sirkesi ile sizlerde vücudunuza şifa saçabilirsiniz.

 

Alıç Sirkesinin Sindirim Sistemine Faydası

Sirke asitli olduğundan mide ve bağırsaklardaki parazitleri temizlemede faydalıdır. Hazımsızlık ve mide ağrılarına alıç sirkesi başta olmak üzere tüm sirkeler çözüm olabiliyor. Fakat bazı önemli mide rahatsızlığı olan kişiler bunu doktoruna sorup kullanmalı

Alıç Sirkesinin Zayıflamaya Faydası

Alıç sirkesi antioksidan özelliği ve insana tokluk hissi vermesi ile birlikte, daha az besin tüketimi ve sağlıklı olarak fazla yağların yakılmasında vücudu destekler. Kilo vermek aslında birikmiş olan yağ depolarını harekete geçirip, onları hareket ederek ile yakmaktır.

 

 

Alıç Sirkesinin Sivilcelere Faydası

 

Sirke doğal asitli bir gıda olduğundan, cilt üzerinde biriken kalıntı ve tortuların atılması için derinlemesine temizlik imkanı sunuyor.

 

Alıç sirkesini cilt temizliğinde nasıl kullanmalıyım ?

1 Ölçü Sirkeye 2 Ölçü su ekleyerek kullanınız. ( 1 fincan sirkeye 2 fincan su koyarak) Bu karışımı pamuk ile yüzünüze hafifçe süreceksiniz. Bu kullandığınız yüz toniği yerine geçecektir.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Aynı gün kargo imkanı
Kargo Firması
:
Aras
Gönderilecek Bölge
:
Kilis
Teslimat Detayları
:
Satın alınan ürünler kırılma duruma göre özel ambalajlama ile paketliyoruz. Akma tehlikesi olan ürünleride özel plastik kaplara koyarak teslim ediyoruz.
İade/İptal Detayları
:
Satın alınan ürünler gıda ve tüketim ürünleri olduğu için, kanunlarda iadesi olmamaktadır. Fakat ağzı açılmamış ve paketi bozulmamış ürünleri info@kilistengelsin.com adresi veya 0552 388 78 79 numaralı şirket whatsapp hattına hızlıca danışarak göndere bilirsiniz.
E-Bülten