• Haşhaş - Yağlı Tohum
  • Haşhaş - Yağlı Tohum
  • Haşhaş - Yağlı Tohum
  • Haşhaş - Yağlı Tohum
  • Haşhaş - Yağlı Tohum
Haşhaş - Yağlı Tohum
Ürün Kodu : HBKG00000037       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Kilisten Gelsin
11.00 TL   Kdv Dahil
Aynı gün kargo imkanı
Bu ürün satışa kapalı

Haşhaş:
Haşhaş tohumlarından çıkarılan yağ, yüksek miktarda omega-3 yağ asidi içerir. Omega-3 beyin ve kalp sağlığı için büyük önem taşır. Haşhaş özellikle vejetaryenler için bulunmaz bir besin kaynağıdır.

Haşhaş tohumu bol miktarda demir, bakır, kalsiyum, potasyum, manganez, çinko ve magnezyum içerir. Peki, bu mineraller vücutta nasıl kullanılıyor? Hemen açıklayalım: Bakır, kırmızı kan hücrelerinin üretimini destekler.

Çinko; sperm üretimi, sindirim ve nükleik asit sentezini düzenleyen, büyüme ve gelişmeyi sağlayan birçok enzimin ko-faktörüdür. Potasyum; kalp hızını kontrol eden, hücre ve vücut sıvılarının önemli bir bileşenidir. Manganez ise vücut tarafından kullanılan güçlü antioksidanların ko-faktörüdür.

Baharatlarımız Ve Diğer Ürünlerimiz Taze mi ?

Evet! Tüm baharat çeşitlerimiz 15 günlük periyotlarda taze şekilde yenileniyor.

Baharatlar’da Katkı vs var mı ?

Baharatlarımızda katkı koymaya gerek yok. Çünkü biz zaten iyi kar ediyoruz. Katkılı baharat yapanların çoluk çocuğundan çıktığını yakinen görüyoruz ve Allah’a şükürler olsun bizler böyle olmamak için Allah’a sığınıyoruz..

Kaç Gün içinde Teslim Alırım Kargoyu ?

Tüm Türkiye’ye 3 gün içinde teslimat yapılmaktadır. Eğer hafta sonu, resmi tatil, hava şartlarından kaynaklı problemler olmazsa 3 gün içinde kapınıza gelir.

Kilisten Gelsin Baharatları Kaç Yıllık Bir Firma

1980 yılında Pazar tezgahı ile başlayan bu yolculuk dede, baba derken şuan 3.kuşağın online dünyaya açılması ile devam etmektedir. Kilisten Gelsin internet markası olma yolunda emin adımlar ile devam etmektedir.

 

Kilistengelsin.com’un mağazası & dükkanı var mı ?

İşletmemiz, Kilis tarihi odun pazarı caddesinde faliyet göstermektedir.

İşletme Kayıt No : TR - 79 - K 001410

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
Kargoya Veriliş
:
Aynı gün kargo imkanı
Kargo Firması
:
Aras
Gönderilecek Bölge
:
Kilis
Teslimat Detayları
:
Satın alınan ürünler kırılma duruma göre özel ambalajlama ile paketliyoruz. Akma tehlikesi olan ürünleride özel plastik kaplara koyarak teslim ediyoruz.
İade/İptal Detayları
:
Satın alınan ürünler gıda ve tüketim ürünleri olduğu için, kanunlarda iadesi olmamaktadır. Fakat ağzı açılmamış ve paketi bozulmamış ürünleri info@kilistengelsin.com adresi veya 0552 388 78 79 numaralı şirket whatsapp hattına hızlıca danışarak göndere bilirsiniz.
E-Bülten